Tábor

Zveme Vás na 7. ročník dorostového tábora, který se uskuteční pod záštitou Církve Bratrské na Praze 6

Těšit se můžete na tématické hry, soutěže, workshopy, výlet, koupání v rybníce, dobrodružství v přírodě, zamyšlení nad Biblí a mnoho dalšího

Termín: 7.-14.8.2021

Místo: tábořiště u Myslívského rybníka, Pačejov

Cena: 2000 Kč (strava 5x denně, ubytování, doprava), cena pro prvního sourozence 1800 Kč, pro dalšího 1600 Kč…

Platební údaje: S odesláním přihlášky uhraďte celkovou částku na číslo účtu 1022232405/6100. Jako VS uveďte Vaše telefonní číslo, do poznámky pro příjemce uveďte jméno dítěte. Celkovou částku uhraďte, prosím, nejpozději do 20.7.2021

Storno poplatky: V případě, že se odhlásíte do 20.7., vrátíme Vám plnou částku z ceny tábora, v případě odhlášení do 1.8. Vám vrátíme 70% z celkové ceny, v případě odhlášení do 5.8. Vám vrátíme 50% z celkové ceny a v případě odhlášení 1-2 dny před začátkem akce Vám vrátíme 30% z celkové ceny. V případě zrušení tábora z důvodu vládních opatření vracíme plnou částku.

Táborové podmínky: spíme ve stanech, sprchu máme venkovní, stejně tak kuchyň, na místě jsou kadibudky.

Podmínky pro přihlášení: tábora se mohou zúčastnit děti ve věku 9-15 let, respektující pokyny vedoucích a schopné samostatnosti (hygiena,…)

V den odjezdu přineste „potvrzení o bezinfekčnosti„, které nesmí být starší jednoho dne, zároveň přineste také vyplněné „svolení o ošetření dítěte“ pro případ, že bychom museli k lékaři (oba dokumenty najdete ke stažení ZDE). Prosíme také o vyplnění čestného prohlášení týkající se virového onemocnění (ke stažení ZDE)

Přihlašování je možné pomocí formuláře – ZDE

Odjezd: bude upřesněno